facebook
Get Adobe Flash player

Program przeznaczony dla cery naczyniowej i wrażliwej. Stosowane tu specjalne preparaty zapobiegają pękaniu naczynek: leczą, łagodzą, uspokajają i koją.

Naczynia krwionośne są wzmacniane i uszczelniane. Zostają złagodzone zaczerwienienia na skórze. Program zapobiega negatywnym efektom zmian pogodowych. Stanowi ochronę przeciwko wolnym rodnikom. Skóra wygląda młodziej i zdrowiej.

Rekomendowany również dla osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach lub narażonych na częste zmiany temperatur. Jest to zabieg leczniczy, który najlepiej stosować w serii.

Gdy wrażliwa skóra potrzebuje specjalnej troski...

Zabieg odżywczy dla skór naczyniowych

Wskazania do zabiegu:

Dla skóry płytko unaczynionej z couperose, wrażliwej, wysuszonej z utratą naturalnych mechanizmów obronnych i starzejącej się. Polecany również dla skóry atroficznej (skóra palaczki), zmęczonej, szarej i zestresowanej.

Działanie zabiegu:

Skóra po zabiegu jest odżywiona, wyciszona, zrelaksowana, nawilżona, wygładzona (zredukowane są drobne zmarszczki) i kompleksowo zrewitalizowana. Zabieg wzmacnia również mechanizmy obronne skóry, poprawia elastyczność naczyń włosowatych, zwiększa równowagę biologiczną komórek oraz podtrzymuje i wzmacnia warstwy komórkowe, zapewniając maksymalny relaks i wypoczynek.W zabiegu wykorzystywana jest sonoforeza, pomagająca składnikom aktywnym lepiej penetrować w głąb skóry.

Wypełnij
formularz kontaktowy