facebook
Get Adobe Flash player

Depilacja tradycyjna (woskiem)

Depilacja woskiem jest najbardziej popularną formą depilacji. Można stosować depilację woskiem na dużych powierzchniach i na wszystkich częściach ciała. Jako jeden z nielicznych salonów proponujemy naszym Klientkom i Klientom pełen zakres depilacji.

Do depilacji woskiem nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Można ewentualnie dzień wcześniej wykonać peeling ciała, nie nakładając po nim kremów czy mleczek do ciała. Włoski do depilacji muszą mieć co najmniej 5 mm długości, aby mogły zostać chwycone przez wosk. Do depilacji używamy różnych wosków, w zależności od depilowanych miejsc. Po wykonaniu zabiegu na miejsca depilowane nakładamy specjalny balsam łagodzący podrażnienie skóry i zmniejszający szybkość odrastania kolejnych włosków.

Henna brwi i rzęs

Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone. Do wyboru są różne rodzaje henny, które można ze sobą mieszać i otrzymać taki kolor, który najbardziej będzie pasował do naturalnej urody.

Wskazania do henny: Chęć podkreślenia naturalnego koloru brwi i rzęs.

Wiek: w każdym wieku.

Makijaż

Wszystkie makijaże wykonywane są kosmetykami marek profesjonalnych: KRYOLAN, COVERDERM, MASTERS COLOURS. Są to firmy dostępne tylko w salonach kosmetycznych, charakteryzujące się dużą trwałością i możliwościami krycia wszelkich przebarwień, plam, trądziku,a nawet bielactwa.

Oferujemy makijaże:

 • dzienny
 • wieczorowy
 • ślubny
 • fotograficzny
 • karnawałowy
 • studniówkowy

Prowadzimy również indywidualne lekcje makijażu!

Bezbolesne przekłuwanie uszu

Kolczyki nadal są jednym z ważnych symbolów kobiecości. Biżuteria ta to symbole wdzięku, piękna, delikatności.

Zabieg wykonywany jest przy wykorzystaniu specjalnego pistoletu, ułatwiającego symetryczne przekłucie uszu pod kontem prostym do płatków usznych. Najpierw dezynfekujemy płatki i zaznaczamy pisakiem miejsca na zrobienie dziurek, tak by były one idealnie symetrycznie. Następnie do pistoletu wprowadzamy kolczyk i następnie "przestrzelamy" kolczyk przez ucho. Do pistoletu używamy wyłącznie jednorazowych nakładek, które mają bezpośredni kontakt z przekłuwanym miejscem. Dlatego jest to zabieg w 100% sterylny i bezpieczny.

Do pistoletu wkładane są specjalne kolczyki. Są one wykonane ze stali chirurgicznej i są trochę grubsze niż zwykłe kolczyki, tak by nieco rozepchnąć dziurkę i ułatwić późniejsze zakładanie zwykłych kolczyków. Są to kolczyki z drobnym oczkiem, przed zabiegiem koniecznie wybierz wzór, który się tobie najbardziej podoba.

Boisz się zmiany kolczyka z pistoletu na swoje kolczyki?

Przyjdź do Salonu Fashion- my zrobimy to za Ciebie BEZPŁATNIE!

Pielęgnacja w domu przekłutego ucha

Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha

Oczyść przód i tył ucha dwa razy dziennie, używając WODY UTLENIONEJ 3% bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tzn tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha. W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być SUCHE.

 • Nie wyjmuj kolczyków
 • Nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby
 • Nie popychaj zapinki wzdłuż drutu kolczyka w kierunku ucha - zapinka zawsze musi być ustawiona na końcu drutu kolczyka. Wyczuj ustawienie za każdym razem, gdy czyścisz ucho - to musi być wyczuwane delikatnie. To zapewnia, że kolczyk pozostaje LUŹNY w czasie okresu gojenia. To jest sprawa ZASADNICZA, gdyż zaciśnięte kolczyki mogą doprowadzić do infekcji
 • Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 6 tygodni
 • Po 6 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki o prostym drucie mogą być noszone w sposób ciągły
 • Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału
 • Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast - to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie
Wypełnij
formularz kontaktowy