facebook
Get Adobe Flash player

Pozwól sobie na rzęsy o których zawsze marzyłaś. W niespełna kilka godzin osiągniesz niepowtarzalny, niesamowity efekt, który może trwać nawet do kilku miesięcy. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs syntetycznych do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden tusz. Masz przy tym całkowity komfort psychiczny gdyż nie musisz się już martwić o rozmazane oczy, smugi czy grudki.

Nakładanie rzęs jest całkowicie bezpieczne. Nie ma przy tym żadnych przeciwwskazań alergicznych. Przeciwwskazaniem może być, gdy klientka ma swoje rzęsy bardzo krótkie i zbyt wywinięte. Zabieg jest wykonywany przy pomocy testowanego farmaceutycznie kleju. W dowolnym momencie, doklejone rzęsy można usunąć. Wszystkie używane preparaty są przetestowane na neutralne oddziaływanie na oczy i okolice oczu. Można spokojnie poddać się zabiegowi nosząc szkła kontaktowe. Zabieg ten nie niszczy naszych rzęs. Klej położony na naturalnej rzęsie zamienia się w łagodną i elastyczną więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkimi. Syntetyczna rzęsa przylega idealnie do naturalnej nie niszcząc jej.

W zależności do preferencji możemy uzyskać różne efekty przedłużenia rzęs. Rzęsy występują w kilku długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia, co daje 100% możliwości osiągnięcia pożądanego naturalnego efektu. Przedłużenie rzęs nie ogranicza naszych przyzwyczajeń dalej możemy korzystać z basenu i sauny, gdyż rzęsy syntetyczne są wodoodporne.

Zgodnie z biologicznym rytmem życia rzęsy zalecamy uzupełnianie co 4-6 tygodni gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku).

Istnieje również możliwość przedłużenia kilku rzęs, jeżeli nie jesteśmy do końca pewni efektu lub obawiamy się np. uczulenia.

Oczy są zwierciadłem duszy, zaś rzęsy stanowią ich najpiękniejszą oprawę...

Rzęsy przed przedłużeniem:

Rzęsy po przedłużeniu:

Wypełnij
formularz kontaktowy