MAKIJAŻ PERMANENTNY
To najlepsze rozwiązanie dla kobiet pragnących podkreślić swą urodę, lub skorygować jej niedoskonałości.
Makijaż permanentny szczególnie polecany dla kobiet o słabym wzroku, noszącym okulary, kiedy to wykonanie dokładnego makijażu oka jest trudne. Kobietom aktywnie uprawiającym sport taki makijaż nigdy się nie rozmaże. Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem gdy pragniemy optycznie powiększyć i pogłębić kolor ust, aby stały się bardziej pełne i kobiece .

Przeciwwskazania:

  • infekcje,
  • łuszczyca,
  • ciąża,
  • przyjmowanie leków sterydowych,
  • często występująca opryszczka.

Na czym polega Makijaż Permanentny? Jak długo się utrzymuje?
Polega na wprowadzeniu w naskórek naturalnych barwników, które pozostają w przestrzeniach międzykomórkowych 2-3 lat. Później barwnik równomiernie jaśnieje i zanika. Średnio o 20% rocznie.

Niepożądane efekty uboczne
Sporadycznie u kobiet ze skłonnością do opryszczki a zamierzającym poddać się pigmentacji ust, może po zabiegu pojawić się opryszczka. Aby zminimalizować to ryzyko wskazane jest przyjmowanie leku przeciwwirusowego.

Jak jest wykonywany Makijaż Permanentny?
Podczas konsultacji ustalamy kształt i kolor optymalny do typu urody klientki. Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać naturalną urodę. Delikatnie rysujemy igłą kontury. Pigmenty wprowadzane są za pomocą specjalnego aparatu cieniutką igłą, która poprzez szybkie drgania wprowadza barwnik w naskórek. Kolor barwnika jest dobierany indywidualnie, uwzględniając typ kolorystyczny.
W trakcie zabiegu zwracamy szczególną uwagę na to, by makijaż był jak najbardziej naturalny.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Metoda włoskowa – wykonywana jest przy użyciu pojedynczej cieniutkiej (drgającej) igły,którą malowany jest włosek po włosku, z użyciem naturalnego barwnika. Po wygojeniu się, włoski są delikatnie rozmyte, co daje bardzo naturalny efekt.
Metoda cienia – wykonywana jest przy użyciu potrójnej drgającej igły, następnie starannie
wypełniane są całe brwi. W efekcie otrzymujemy mocno podkreślone brwi.

W przypadku kreski na górnej powiece zabieg wykonywany jest na zamkniętych powiekach. Kreska może być delikatna, zagęszczająca linię rzęs lub grubsza, bardziej wyrazista. Kreskę możemy wykonać na górnej, dolnej lub na obydwu powiekach.

MAKIJAŻ PERMANENTNY USTA

Usta kontur – polega na zaznaczeniu konturu ust.
Usta kontur z wypełnieniem czerwieni – polega na wypełnieniu kolorem całej czerwieni wargowej.

Czy Makijaż Permanentny boli?
Jest to zabieg podczas którego mechanicznie ingerujemy w naskórek wprowadzając przy użyciu igły specjalny pigment. Nawet ukłucie szpilką wywołuje delikatny ból. Natura jednak wyposażyła kobiety w zwiększoną tolerancją na ból. By dodatkowo zmniejszyć jego odczuwanie do minimum, smarujemy miejsce specjalnym, atestowanym środkiem znieczulającym. Dzięki temu odczuwane jest tylko mrowienie na skórze.