Welcome to the next generation.

SYSTEM HYDRODYNAMICZY EFEKT NATYCHMIASTOWEJ REDUKCJI
Zgrabna sylwetka, gładkie ciało oraz jędrna, pozbawiona cellulitu skóra to marzenie każdej kobiety. Dzięki zabiegom START & REWIND oraz zachodzącej w nich synergii i specyfice działania możemy oddziaływać w radykalny sposób na poszczególne problemy estetyczne skóry, uzyskując trwałe i widoczne rezultaty.
START & REWIND jest to najnowszej generacji zabieg na ciało. Z łatwością redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Niektóre składniki aktywne START & REWIND
Kofeina: stymuluje drenaż oraz wydzielanie tri glicerydów ze skutkiem lipolitycznym. (Am J Physiol Lung Cell Mol Physiol. 2012).
Paullinia cupana: bardziej znany jako Guarana. Pochodne ksantyny, tak jak kofeina, wspiera drenaż i usunięcie płynów z efektem drenującym.
Karnityna: transportuje kwasy tłuszczowe z płynu wewnątrzkomórkowego do mitochondriów, gdzie są degradowane i używane do produkcji energii, co stymuluje większe wykorzystanie tłuszczu oraz dąży do zwiększenia metabolizmu substratów lipidowych. Posiada efekt odchudzający (Int. J. Cosm. Sci. 2011).
Escyna: (mieszanina saponin z nasion kasztanowca zwyczajnego.) Ma działanie wazoprotekcyjne, przeciwobrzękowe , przeciwwysiękowe i przeciwutleniające. Jest użyteczna w przypadku nagromadzenia toksyn ze względu na efekt drenujący i detoksykujący jak również jest użyteczna do wspierania mikrokrążenia.
Kapsaicyna: miejscowe stosowanie kapsaicyny ograniczya akumulację tłuszczu w tkance tłuszczowej i może zmniejszyć stany zapalne zwiększając wrażliwość na insulinę (Obesity 2012).
Wąkrotka azjatycka: sprzyja odżywianiu tkanki łącznej, poprawia krążenie krwi.
Hedera helix: zawiera bluszcz, odpowiedzialny za ochronę naczyń krwionośnych i zmniejszenie przepuszczalności. Przyczynia się również do wchłonięcia obrzęków występujących w początkowym etapie cellulitu.
Kwas Ksymenowy: zwiększa detoksykację komórek i zwiększa zdolność przeciwutleniającą, wzmacnia matrycę pozakomórkową, wzmacnia elastyczność i wytrzymałość skóry. Zmniejsza infiltrację tkanki tłuszczowej w skórze właściwej.
Pieprz długi: Jest w stanie zwiększyć biodostępność i skuteczność substancji aktywnej kiedy będzie podawany jednocześnie. (Int. J. Pharm. Res. Technol. 2011).
Olejek cynamonowy: stosowany na skórę dokonuje działania odciągającego aktywując mikrokrążenie.
Olejek cytrynowy: jest to olejek szczególnie interesujący ze względu na jego zdolność do zwiększania absorpcji kofeiny.
Olejek pomarańczowy: ma silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, aspektem szczególnie interesującym jest fakt że zwiększa czynniki endogenne przeciwutleniaczy. (Respiratory Research 2011).
Olejek rozmarynowy: ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz zmniejsza celulit.